شناسه 0101130
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 10,400,000 | 10,300,000 | 10,200,000 | 10,100,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| راوین الکترونیک | 3 | 13,700,000 | 13,700,000 | 13,700,000 | 13,700,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۸۶/۸۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 12V 800RPM 25GA DC Gear Motor |
| ارتفاع گیربکس | 19 mm |
| نوع موتور | DC گیربکس دار |
| جنس شافت | فلزی |
| نوع گیربکس | ساده |
| تعداد شافت | 1 |
| جنس گیربکس | فلزی |
| طول | 49.75 mm |
| قطر | 24.2 mm |
| قطر گیربکس | 24.7 mm |
| مدل | 25GA370 |
| قطر موتور | 24 mm |
| طول موتور | 31 mm |
| طول شافت | 9.7 mm |
| قطر شافت | 4 mm |
| جریان بی باری | 0.3 A |
| ولتاژ تغذیه | 12 V |
| دور خروجی | 800 RPM |
| حداکثر گشتاور | 0.15 kgf.cm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










