دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,930,000 | 1,920,000 | 1,900,000 | 1,890,000 | 1,860,000 | 1,850,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۴۰ گرم |
| طول | 40 mm |
| عرض | 36 mm |
| ارتفاع | 20 mm |
| جریان مصرفی | 10 A |
| زمان وصل سوئیچ | 45 s |
| حداقل ولتاژ قطع | 175 V |
| حداکثر ولتاژ قطع | 255 V |
| عنوان انگلیسی | Audio Video Power Surge Protector Board 10A |
| حداکثر ولتاژ تغذیه | 220 VAC |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 220 V |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 220 V |
توضیحات محصول
مشخصات فنی:
- ولتاژ قطع بالا: 255 ولت با هیسترزیس 5 تا 8 ولت
- ولتاژ قطع پایین: 170 ولت با هیسترزیس 5 تا 8 ولت
- مناسب برای لوازم صوتی تصویری
- مدت زمان تاخیر در وصل: 45 ثانیه
- حداکثر جریان قابل تحمل: 10 آمپر
کالاهای مشابه

محافظ برق دو خانه بدون کلید بهداد الکتریک
محافظ و چند راهی
با امکان تامین

برد محافظ برق کامپیوتر 10 آمپر
حفاظت از ولتاژ
با امکان تامین

محافظ برق گرین لاین مدل GLP-301 ECO-A
محافظ و چند راهی
با امکان تامین

جعبه پلاستیکی محافظ یخچال
جعبه مدار
با امکان تامین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

دیود 1N4148
یکسوساز
موجود

ماژول تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 1.5 آمپر IRANSELF
ماژول مبدل AC به DC
با امکان تامین
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد













