دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
شناسه 0102074
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 29,100,000 | 28,800,000 | 28,700,000 | 28,600,000 | 28,500,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۰۰۰ گرم |
| ارتفاع | 46 mm |
| طول | 100 mm |
| عرض | 86 mm |
| نوع | DC/DC Converter |
| نوع توپولوژی | (Buck) Step down |
| عنوان انگلیسی | 12V 20A DC‑DC Buck Converter YILKO |
| محدوده دمای کاری | -20~60 °C |
| محدوده ولتاژ ورودی | 21~30 VDC |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 12 VDC |
| حداکثر جریان خروجی | 20 A |
توضیحات محصول
مشخصات فنی:
- مبدل کاهنده 24 ولت DC به 12 ولت DC سه سیم
- جریان لحظه ای: 20 آمپر
- جریان دائمی: 14.5 آمپر
- جنس بدنه: آلومینیوم
- بهره وری تبدیل انرژی: بیشتر از 90 درصد
- بازهی دمای محیط کارکرد: 20- تا 60+ درجه سانتی گراد
- دارای محافظ استاندارد چند لایه
- دارای سیستم هوشمند تنظیم ولتاژ پایدار
- ضدآب و ضد ضربه با استفاده از پُرکنندههای پلیمیری
- بدنهی فلزی مستحکم خنک کننده
- اندازه مناسب و کوچک برای نصب در کنسول جلو ماشین
- حفاظت اتصال کوتاه
کالاهای مشابه

مبدل DC به DC کاهنده 12 ولت 40 آمپر ایلکو
ماژول مبدل DC به DC
با امکان تامین
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد






