شناسه 0103033
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | غزل الکترونیک | 18,500,000 |
| 5 | غزل الکترونیک | 18,400,000 |
| 25 | غزل الکترونیک | 18,300,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مشهد الکترونیک | 4 | 21,800,000 | 21,000,000 | 20,300,000 | 19,500,000 | 18,800,000 | 18,100,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۵ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 5 | 18,500,000 | 18,400,000 | 18,400,000 | 18,300,000 | 18,300,000 | 18,300,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۶ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۶۷۶ گرم |
| طول | 42 mm |
| عرض | 42 mm |
| زاویه هر استپ | 1.8 ° |
| تعداد فاز | 2 |
| نوع | Step motor |
| جریان نامی | 1.7 A |
| گشتاور پایدار | 5.2 kgf.cm |
| مدل | 17HS8401-1704A |
| قطر شافت | 5 mm |
| طول شافت | 20 mm |
| ارتفاع | 48 mm |
| عنوان انگلیسی | 17HS8401 12–24V 1.8° Stepper Motor |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















