شناسه 0103084
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 16,000,000 | 15,900,000 | 15,700,000 | 15,600,000 | 15,500,000 | 15,400,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| رهام | 3 | 14,800,000 | 14,700,000 | 14,700,000 | 14,700,000 | 14,700,000 | 14,700,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲۹۰ گرم |
| طول | 150 mm |
| عرض | 114 mm |
| ارتفاع | 33 mm |
| رنگ | نقره ای |
| جنس | آلومینیوم |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
















