شناسه 0104026
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 2,180,000 |
| 25 | غزل الکترونیک | 2,320,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,180,000 | 2,170,000 | 2,160,000 | 2,140,000 | 2,120,000 | 2,080,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| غزل الکترونیک | 3 | 2,340,000 | 2,320,000 | 2,320,000 | 2,320,000 | 2,320,000 | 2,320,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳۹/۵۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 5V 3100RPM DC Motor |
| دور خروجی | 3100 RPM |
| ولتاژ تغذیه | 5 V |
| جریان بی باری | 0.01 A |
| قطر شافت | 2 mm |
| طول شافت | 8.5 mm |
| طول موتور | 19 mm |
| قطر موتور | 32 mm |
| قطر | 31.7 mm |
| طول | 17.3 mm |
| تعداد شافت | 1 |
| نوع گیربکس | ساده |
| جنس شافت | فلزی |
| نوع موتور | DC ساده |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











