شناسه 0104123
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 7,520,000 | 7,510,000 | 7,480,000 | 7,460,000 | 7,410,000 | 7,350,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| رهام | 3 | 8,310,000 | 8,280,000 | 8,270,000 | 8,270,000 | 8,260,000 | 8,260,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۸ گرم |
| طول | 19 mm |
| عرض | 13 mm |
| رزولوشن فشار | 0.24 pa |
| عنوان انگلیسی | GY‑63 MS5611 Barometric Pressure & Temperature Sensor Module |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
| محدوده ولتاژ تغذیه | 5~3.3 V |
| محدوده فشار قابل اندازه گیری | 1000pa~120 pa |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













