شناسه 0105314
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 203,000 | 202,000 | 200,000 | 197,000 | 196,000 | 194,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۲ گرم |
| پارت نامبر | FR607 |
| حداکثر ولتاژ موثر | 700 V |
| حداکثر ظرفیت خازن دیود | 150 pF |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 1000 V |
| حداکثر جریان مستقیم | 6 A |
| جریان معکوس | 500 µA |
| زمان بازیابی معکوس | 500 ns |
| پکیج | DIP-2 |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع دیود | Rectifiers |
| عنوان انگلیسی | Fast Recovery Diode 1000V 6A FR607 |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
| حداکثر ولتاژ بایاس مستقیم | 1.3 V |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













