تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 228,000 |
| 50 | الکتروسهیل | 236,000 |
| 100 | الکتروسهیل | 233,000 |
| 300 | الکتروسهیل | 232,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 228,000 | 225,000 | 224,000 | 219,000 | 217,000 | 216,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکتروسهیل | 3 | 244,000 | 236,000 | 233,000 | 232,000 | 232,000 | 232,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۶ گرم |
| عنوان انگلیسی | Plastic Panel Mount DC Voltmeter Enclosure Box ABP300‑A2 18×28×47 mm |
| طول | 47 mm |
| عرض | 28 mm |
| ارتفاع | 18 mm |
| متعلقات | بدنه + طلق |
| جنس | ABS |
| رنگ | مشکی |
توضیحات محصول
مشخصات فنی :
- ابعاد نمایشگر : 36.25*18.33 میلی متر
- بدون خروجی ترمینال می باشد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















