شناسه 0108032
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک صالح | 6,300,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| بیاتی شاپ | 1 | 6,770,000 | 6,740,000 | 6,730,000 | 6,730,000 | 6,730,000 | 6,720,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 6,300,000 | 6,300,000 | 6,300,000 | 6,300,000 | 6,300,000 | 6,300,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳۵ گرم |
| طول | 90 mm |
| قطر | 8 mm |
| قطر نوک | 1.8 mm |
| نوع | نوک هویه |
| عنوان انگلیسی | RESA Soldering Iron Tip 100W |
| برند | RESA |
توضیحات محصول
مشخصات فنی:
- قطر سر: 1.8 میلی متر
- قطر بدنه: 8 میلی متر
- طول: 90 میلی متر
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















