تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | نورا الکترونیک | 11,800,000 |
| 25 | نورا الکترونیک | 11,700,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 12,400,000 | 11,300,000 | 11,200,000 | 11,100,000 | 11,000,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نورا الکترونیک | 7 | 11,800,000 | 11,800,000 | 11,700,000 | 11,700,000 | 11,700,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۸ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۶۱/۷ گرم |
| مدل | A2212/6T |
| KV | 2200 RPM/V |
| پروانه پیشنهادی | 1047,1060,9050 |
| طول موتور | 27 mm |
| قطر موتور | 27.7 mm |
| قطر شافت | 3.17 mm |
| طول شافت | 11.4 mm |
| عنوان انگلیسی | A2212/6T 2200KV Brushless Outrunner Motor with Accessories |
| تعداد سل باتری | 2~3 |
| حداکثر جریان مصرفی | 12 A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












