- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| فنی اطلس | 2 | 11,000,000 | 11,000,000 | 11,000,000 | 11,000,000 | 11,000,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۵۰ گرم |
| کیفیت | اصل |
| نوع درایور | درایور ال ای دی |
| حداکثر توان خروجی | 60 W |
| مدل | QH-LP60W |
| بازده | 90 |
| طول | 100 mm |
| عرض | 33 mm |
| ارتفاع | 25 mm |
| عنوان انگلیسی | SUNPOWER QH‑60LP6 60W LED Driver Module |
| محدوده ولتاژ ورودی | 220~240 VAC |
| محدوده ولتاژ خروجی | 30~34 V |
| محدوده جریان خروجی | 1600~1800 mA |
| محدوده دمای کاری | -20~+80 °C |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
درایور LED ۶۰ وات SunPower – مدل QH-60LP6-12×5
درایور LED شصت وات از برند معتبر SunPower با پارتنامبر QH-60LP6-12×5، یکی از بهترین و کمیابترین درایورهای LED بردی موجود در بازار محسوب میشود. این درایور با کیفیت ساخت بالا و عملکرد پایدار، گزینهای ایدهآل برای پروژههای حرفهای روشنایی است.
ولتاژ خروجی این درایور در بازه ۳۰ تا ۳۴ ولت بوده و با جریان خروجی بیش از ۱٫۷ آمپر، توانایی راهاندازی LEDهای CO و LEDهای پاور (چیپ گروپ) با جریان بیش از ۱۵۰۰ میلیآمپر را دارد.
پاور فکتور این درایور حدود ۹۵٪ اندازهگیری و برآورد شده که نشاندهنده بازده بالا، مصرف بهینه انرژی و کاهش تلفات در عملکرد آن است.
کالاهای مشابه
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد













