شناسه 0196514
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| صاطیران | 2 | 20,000,000 | 20,000,000 | 20,000,000 | 20,000,000 | 20,000,000 | 20,000,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲۰۰۰ گرم |
| عنوان انگلیسی | Wiper Motor (Refurbished) |
| ارتفاع | 12 cm |
| برند | سایر |
| حداکثر گشتاور | 20 kgf.cm |
| حداکثر جریان مصرفی | 3 A |
| نوع موتور | DC گیربکس دار |
| جنس شافت | فلزی |
| جهت چرخش | CW/CCW |
| تعداد شافت | 1 |
| جنس گیربکس | فلزی و پلاستیکی |
| حداکثر تراست | 24 kg |
| گشتاور پایدار | 20 kgf.cm |
| عرض | 9 cm |
| طول | 16 cm |
| قطر | 5 cm |
| طول بازو | 6 cm |
| کشور سازنده | سایر |
| سرعت حرکت بازو | 10 m/s |
| دور خروجی | 60 RPM |
| توان خروجی | 1000 W |
| ولتاژ تغذیه | 6.16 VDC |
| جریان بی باری | 1 A |
| ولتاژ انکودر | 12 V |
| قطر شافت | 1 cm |
| ارتفاع گیربکس | 8 cm |
| طول شافت | 3 cm |
| طول موتور | 15 cm |
| قطر موتور | 10 cm |
| طول گیربکس | 9 cm |
| عرض گیربکس | 4 cm |
| قطر گیربکس | 8 cm |
| وضعیت استفاده | بازیابی شده (استفاده شده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
این موتور DC برف پاک کن خودرو استفاده شده است و مناسب جهت استفاده در پروژه های رباتیک خودرو می باشد و میزان دور و جهت چرخش آن کامل با L298 قابل کنترل می باشد.
