شناسه 0207870
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 193,000 | 191,000 | 190,000 | 188,000 | 185,000 | 184,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۳۷ گرم |
| نوع دیود | Zener Diodes |
| پارت نامبر | 1N5347B |
| عنوان انگلیسی | Zener Diode 5W 10V 1N5347 |
| IZK | 1 mA |
| تلرانس ولتاژ زنر | 5 % |
| حداکثر امپدانس زنر | 125 Ω |
| حداکثر جریان نشتی در بایاس معکوس | 5 µA |
| قطر پایه | 1 mm |
| فرمت پایه | Axial |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 1.2 V |
| قطر | 3.5 mm |
| طول | 8.7 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| پکیج | DIP |
| ولتاژ بایاس مستقیم | 1.2 V |
| حداکثر توان اتلافی | 5 W |
| ولتاژ زنر | 10 V |
| محدوده دمای کاری | -65~200 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













