| 1 | راد الکترونیک | 6,800,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| راد الکترونیک | 2 | 6,800,000 | 6,800,000 | 6,800,000 | 6,800,000 | 6,800,000 | 6,800,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۴۰ گرم |
| نوع شارژر | رومیزی |
| نوع باتری | اسیدی |
| نوع سوکت | سوسماری |
| کشور سازنده | سایر |
| طول | 110 mm |
| عرض | 50 mm |
| ارتفاع | 30 mm |
| عنوان انگلیسی | 14V 2A Lead Acid Battery Charger with Alligator Clips |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 14.1 V |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 240 VAC |
| محدوده جریان شارژ | 1400~2000 mA |
| برند | سایر |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
آداپتور شارژر باتری 12 ولت 28 وات
شارژر 14 ولت 2000 میلی آمپر ساخت شرکت SMART و یک محصول ایرانی با کیفیت است. این محصول یک آداپتور با ورودی 220 ولت AC و خروجی 14.1 ولت DC با شدت جریان 2 آمپر می باشد.
این محصول دارای دو انبر چنگکی با رنگ قرمز و مشکی می باشد. بر روی آداپتور یک نشانگر LED وجود دارد. در صورتی که باتری در حال شارژ باشد نشانگر به رنگ قرمز و چنانچه باتری در حالت شارژ کامل (فول شارژ) باشد، به رنگ سبز و در صورتی که مشکلی در فرآیند شارژ وجود داشته باشد نشانگر آداپتور به صورت چشمک زن روشن می شود.
ورودی این آداپتور برق 100 الی 240 ولت شهری(AC) با فرکانس 50 الی 60 هرتز بوده و به وسیله یک کابل برق دو شیار به برق متصل می شود.
از ویژگی های برجسته این آداپتور مدار قطع کن می باشد. این بدین معنا است که در صورتی که باتری مورد استفاده به صورت کامل شارژ شود مدار شارژ قطع شده و از شارژ شدن مجدد باتری جلوگیری می شود. این امر موجب محافظت از باتری، افزایش طول عمر باتری و افزایش ایمنی و جلوگیری از اتش سوزی احتمالی می شود.
شارژر Smart برای کدام باتری ها مناسب می باشد؟
به صورت کلی برای تمامی باتری های سیلد اسیدی، ... مناسب می باشد. بنابراین از این شارژر می توان برای شارژ کردن باتری انواع خودروهای سواری و موتور سیکلت استفاده کرد.
از این شارژر برای شارژ کردن باتری های یون پلیمری مانند باتری های لیتیون پلیمری نمی توان استفاده کرد.
توجه
در هنگام اتصال گیره به پایانه های مثبت و منفی باتری دقت کنید. گیره قرمز رنگ را به پایانه مثبت (+) و گیره مشکی رنگ را به پایانه منفی (-) متصل نمایید.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













