شناسه 0218059
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 100,000 | 99,000 | 98,000 | 97,000 | 96,000 | 95,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | > Nistronics MPX Series 330nF 450V MKP Polypropylene Capacitor |
| نوع خازن | MKP |
| ظرفیت خازن | 330 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| کشور سازنده | چین |
| تلرانس خازن | 5 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 450 V |
| فاصله پایه ها | 10 mm |
| طول | 11 mm |
| عرض | 6 mm |
| ارتفاع | 10.5 mm |
| برند | سایر |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
شرکت نیسترونیکس یکی از تولید کنندگان بسیار مشهور در زمینه تولید خازنهای فیلم میباشد که با خرید خطوط تولید اتوماتیک از شرکت ژاپنی Nissei توانست در صنعت تولید خازن فیلم پیشرفت زیادی باشد و در ادامه با شرکت Toshin kogyu (TK) ژاپن همکاری کند
سری MPX از فن آوری کاهش نویز بهره مند میباشد


