شناسه 0235578
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵+ عدد | ۱۰+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 100,000,000 | 99,000,000 | 98,000,000 | 97,000,000 | 96,000,000 | 95,000,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲۵۰۰ گرم |
| نوع پورت خروجی | یونیورسال |
| حداکثر توان خروجی | 1500 W |
| تعداد خروجی | 2 |
| نوع پورت ورودی | سوسماری |
| طول | 300 mm |
| عرض | 170 mm |
| ارتفاع | 120 mm |
| کشور سازنده | ایران |
| عنوان انگلیسی | YILKO 12V to 220V 3000W Power Inverter |
| محدوده ولتاژ ورودی | 10.5~16 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 198~242 VAC |
| محدوده فرکانس کاری | 49~51 Hz |
| سایر امکانات | حفاظت در برابر اتصال کوتاه |
| برند | Yilko |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
اینورتر برق 12 به 220 ولت 3000 وات ایلکو (دارای گیره سوسماری جریان بالا)
اینورترها دستگاههای مبدل هستند که مقدار ولتاژ یا جریان و یا فرکانس را تغییر می دهند. اینورتر برق 12 به 220 ولت 3000 وات ایلکو یک مبدل ولتاژ 12ولت DC به ولتاژ 220 ولت AC بوده که قابلیت توان دهی 3000 وات نامی را دارا می باشد. این اینورتر ساخت ایران بوده و دارای یک سال گارانتی میباشد.
لازم به ذکر است توان دائمی این دستگاه 1500 وات می باشد.


