شناسه 0292139
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | کورش پارتز | 155,000 |
| 50 | کورش پارتز | 135,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| کورش پارتز | 3 | 155,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | 135,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۴۵ گرم |
| عنوان انگلیسی | 330UF 16V Polymer Aluminum Solid Capacitor |
| نوع خازن | پلیمری |
| ظرفیت خازن | 330 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| کشور سازنده | چین |
| حداکثر ولتاژ DC | 16 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| طول | 11.5 mm |
| عرض | 10 mm |
| محدوده دمای کاری | -55~105 °C |
| برند | سایر |
| وضعیت استفاده | جدید (جدید و استفاده نشده) |
| اصالت | اصل (Original) |
توضیحات محصول
خازنهای جامد (Solid Capacitor)
خازنهای جامد از جنس پلیمر به عنوان دیالکتریک ساخته میشوند و مزایای قابل توجهی نسبت به خازنهای الکترولیتی دارند. این مزایا عبارتند از:
عمر طولانیتر، عدم نشتی جریان و مایع (چون مایع ندارد)، و مقاومت سری بسیار پایین (ESR)،
نسبت به خازن های الکترولیک که در واقع میتوان گفت خازنهای حالت جامد تقریباً تمامی ایرادات خازنهای الکترولیتی را برطرف کردهاند و عملکرد بهتری ارائه میدهند. این خازنها در فرکانسهای بالا، مقاومت ظاهری کمی دارند، حرارت کمتری تولید میکنند و ظرفیت آنها با تغییر دما ثابت میماند. علاوه بر این، خازنهای جامد توانایی جریاندهی بالاتری نسبت به خازنهای معمولی داشته و ایمنی بیشتری را فراهم میکنند.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









