شناسه 0301243
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 43,300 | 42,300 | 41,800 | 41,500 | 41,000 | 39,500 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 2 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | 75,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 70,700 | 68,400 | 65,300 | 63,000 | 58,900 | 57,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 77,900 | 67,700 | 67,700 | 67,700 | 67,700 | 67,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 42,200 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | 42,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۷۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100uF 50V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 100 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 50 V |
| فاصله پایه ها | 3.43 mm |
| قطر | 8.07 mm |
| ارتفاع | 12.52 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









