شناسه 0301261
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | بهامد | 10,200 |
| 100 | بهامد | 10,100 |
| 500 | بهامد | 10,000 |
| 1,000 | سامان الکترونیک | 18,100 |
| 5,000 | سامان الکترونیک | 18,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سامان الکترونیک | 3 | 25,900 | 20,200 | 18,600 | 18,100 | 18,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 27,800 | 22,300 | 21,600 | 21,200 | 21,100 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| نورا الکترونیک | 3 | 25,700 | 20,200 | 19,500 | 19,100 | 19,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 10,200 | 10,100 | 10,000 | 10,000 | 10,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 60,900 | 60,900 | 40,800 | 40,800 | 40,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 10,300 | 10,200 | 10,200 | 10,200 | 10,200 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۸ گرم |
| عنوان انگلیسی | 100nF 100V Polyester Film Capacitor |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 100 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| تلرانس خازن | 5 % |
| حداکثر ولتاژ DC | 100 V |
| فاصله پایه ها | 7.94 mm |
| طول | 9.68 mm |
| عرض | 4.9 mm |
| ارتفاع | 11.34 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







