شناسه 0301313
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 245,000 |
| 50 | الکترونیک یاران | 275,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 272,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 265,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 245,000 | 239,000 | 237,000 | 236,000 | 235,000 | 234,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 283,000 | 275,000 | 272,000 | 265,000 | 265,000 | 257,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۴۶ گرم |
| عنوان انگلیسی | 47uF 16V Tantalum Capacitor |
| نوع خازن | تانتالیوم |
| ظرفیت خازن | 47 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 16 V |
| فاصله پایه ها | 4.5 mm |
| قطر پایه | 0.5 mm |
| قطر | 4.7 mm |
| ارتفاع | 10.2 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













