شناسه 0301337
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 664,000 |
| 25 | فیدار الکترونیک | 665,000 |
| 100 | فیدار الکترونیک | 658,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 664,000 | 660,000 | 658,000 | 650,000 | 645,000 | 640,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 665,000 | 665,000 | 658,000 | 658,000 | 651,000 | 645,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 980,000 | 980,000 | 980,000 | 980,000 | 980,000 | 980,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 670,000 | 636,000 | 636,000 | 636,000 | 636,000 | 636,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱/۶ گرم |
| عنوان انگلیسی | 0.47F 5.5V Super Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 0.47 F |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 5.5 V |
| فاصله پایه ها | 5 mm |
| قطر پایه | 0.9 mm |
| قطر | 11 mm |
| ارتفاع | 4.5 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









