شناسه 0301341
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 48,000 |
| 100 | الکترونیک سنتر | 47,700 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 59,700 | 57,900 | 57,600 | 57,400 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 152,000 | 102,000 | 102,000 | 102,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 48,000 | 47,700 | 47,700 | 47,700 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۵۴ گرم |
| عنوان انگلیسی | 220nF 100V Polyester Film Capacitor |
| نوع خازن | پلی استر |
| ظرفیت خازن | 220 nF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 100 V |
| فاصله پایه ها | 9.5 mm |
| قطر پایه | 0.5 mm |
| طول | 12.7 mm |
| عرض | 6.5 mm |
| ارتفاع | 16 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















