شناسه 0301442
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 3,190,000 | 3,180,000 | 3,170,000 | 3,160,000 | 3,150,000 | 3,140,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| امین | 2 | 2,850,000 | 2,850,000 | 2,850,000 | 2,850,000 | 2,850,000 | 2,850,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 10,200,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | 7,950,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۲۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 220uF 450V Electrolytic Capacitor |
| نوع خازن | الکترولیتی |
| ظرفیت خازن | 220 uF |
| فرمت پایه | Radial |
| حداکثر ولتاژ DC | 450 V |
| قطر پایه | 1.5 mm |
| قطر | 25.5 mm |
| ارتفاع | 51.2 mm |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند











