تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 140,000 |
| 50 | بهامد | 130,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 173,000 | 142,000 | 142,000 | 141,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فراگ | 2 | 141,000 | 133,000 | 130,000 | 129,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| بهامد | 1 | 145,000 | 130,000 | 130,000 | 130,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 264,000 | 264,000 | 254,000 | 254,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 140,000 | 130,000 | 130,000 | 130,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۴/۷۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1 Ohm 5W Cement Resistor |
| توان | 5 W |
| پکیج | Axial |
| طول | 22.18 mm |
| عرض | 9.9 mm |
| ارتفاع | 9.17 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | آجری |
| مقدار مقاومت | 1 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

















