شناسه 0302453
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 500 | غزل الکترونیک | 1,260 |
| 1,000 | رهام | 870 |
| 5,000 | غزل الکترونیک | 770 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 2,990 | 2,670 | 2,530 | 2,500 | 2,490 | سلامت فیزیکی کالا | |
| رهام | 3 | 2,240 | 1,290 | 870 | 790 | 720 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| غزل الکترونیک | 3 | 2,210 | 1,260 | 880 | 770 | 730 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | 1 MOhm SMD 0402 Resistor |
| توان | 0.062 W |
| پکیج | 0402 |
| طول | 2.1 mm |
| عرض | 1.25 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| مقدار مقاومت | 1 MΩ |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








