شناسه 0302912
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ۲۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 5,930 | 4,860 | 4,330 | 3,970 | 3,780 | 3,430 | سلامت فیزیکی کالا | |
| کورش پارتز | 3 | 6,250 | 4,800 | 4,800 | 4,800 | 4,800 | 4,800 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۹ گرم |
| عنوان انگلیسی | 560 Ohm 1/8W 5% Resistor |
| توان | 0.125 W |
| پکیج | Axial |
| تعداد پایه | 2 |
| نوع | ثابت |
| تلرانس مقاومت | 5 % |
| مقدار مقاومت | 560 Ω |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







