شناسه 0304071
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | شهباز تجارت | 18,900 |
| 100 | الکترونیک سنتر | 18,900 |
| 500 | روبوایکیو | 18,800 |
| 1,000 | ماژول شاپ | 20,100 |
| 5,000 | مشهد الکترونیک | 20,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 20,000 | 19,000 | 18,800 | 18,600 | 18,400 | 18,200 | سلامت فیزیکی کالا | |
| مشهد الکترونیک | 3 | 27,900 | 22,100 | 21,300 | 20,800 | 20,000 | 20,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ماژول شاپ | 2 | 26,800 | 21,200 | 20,500 | 20,100 | 20,000 | 20,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 32,900 | 31,900 | 31,900 | 31,900 | 31,900 | 31,900 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 64,400 | 39,600 | 39,600 | 39,600 | 39,600 | 39,600 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 19,500 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | سلامت فیزیکی کالا | |
| شهباز تجارت | 4 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | 18,900 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیتUF4007 | دانلود |
| وزن | ۱ گرم |
| نوع | دیود Fast Recovery |
| مدل | UF4007 |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 1000 V |
| ولتاژ بایاس مستقیم | 1.7 V |
| حداکثر جریان مستقیم | 1 A |
| جریان معکوس | 10 µA |
| ولتاژ موثر | 700 V |
| پکیج | DO-41 |
| تعداد پایه | 2 |
| طول | 5.2 mm |
| قطر | 2.7 mm |
| عنوان انگلیسی | Ultra Fast Recovery Diode UF4007 |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند










