شناسه 0304217
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 140,000 |
| 100 | نوژان الکترونیک | 39,300 |
| 500 | نوژان الکترونیک | 38,600 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 140,000 | 139,000 | 138,000 | 138,000 | 137,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| نوژان الکترونیک | 2 | 44,900 | 39,300 | 38,600 | 38,200 | 38,200 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۰۹ گرم |
| نوع دیود | TVS Diodes |
| ولتاژ شکست | 30.7 V |
| حداکثر ولتاژ کلمپ | 38.9 V |
| حداکثر ولتاژ خاموشی | 24 V |
| پیک جریان پالس | 15.5 A |
| حداکثر جریان نشتی در بایاس معکوس | 1 µA |
| تعداد کانال | 1 |
| تعداد پایه | 2 |
| عنوان انگلیسی | SMBJ24A 600W Unidirectional TVS Diode |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
توضیحات محصول
توضیحات:
دیودهای TVS (Transient Voltage Suppression) عمدتا در ورودی مدارهای الکترونیکی حساس برای حفاظت استفاده میشوند. سرعت بالای این دیودها باعث میشود برای دفع ولتاژهای لحظهای و نویز مناسب باشند. منحنی مشخصه این دیودها به دیود زنر شباهت داشته و هنگامی که ولتاژ بایاس معکوس دو سر دیود از ولتاژ شکست بیشتر شود، دیود وصل شده و میتواند مقادیر بالای جریان را عبور دهد. این دیود یکطرفه (unidirectional) است.مشخصات فنی:
- حداکثر ولتاژ خاموشی: 24V
- ولتاژ شکست: 26.7 تا 30.7V
- حداکثر جریان نشتی: 1uA
- حداکثر جریان لحظهای قابل عبور (Ipp): 15.5 آمپر
- ولتاژ کلمپ در حداکثر جریان لحظهای: 38.9V
- دمای کاری: 55- تا 150 درجه سانتیگراد
- سرعت پاسخ کمتر از 1ps
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند



















