شناسه 0304277
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 68,000 | 67,300 | 66,700 | 66,000 | 65,400 | 64,700 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فروغ الکترونیک | 3 | 75,200 | 69,600 | 67,500 | 66,400 | 65,000 | 65,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 70,600 | 65,000 | 64,300 | 63,900 | 63,800 | 63,800 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 3 | 59,400 | 53,300 | 51,000 | 50,100 | 50,000 | 50,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲۷ گرم |
| طول | 12 mm |
| عرض | 12 mm |
| ارتفاع | 15 mm |
| تعداد پایه | 4 |
| ارتفاع دسته | 12 mm |
| عنوان انگلیسی | 12×12×15 mm Tactile Push Button Switch, 4‑Pin |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














