تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 176,000 |
| 50 | رهام | 192,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 196,000 |
| 300 | الکترونیک یاران | 193,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 191,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 187,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 176,000 | 174,000 | 173,000 | 172,000 | 170,000 | 168,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 210,000 | 199,000 | 196,000 | 193,000 | 191,000 | 187,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سامان الکترونیک | 2 | 268,000 | 260,000 | 257,000 | 256,000 | 256,000 | 256,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| رهام | 3 | 211,000 | 192,000 | 189,000 | 188,000 | 188,000 | 188,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 432,000 | 340,000 | 332,000 | 331,000 | 331,000 | 328,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 3 | 265,000 | 257,000 | 254,000 | 253,000 | 252,000 | 252,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| TIP122 | دانلود |
| وزن | ۱/۹۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | TIP122 Darlington NPN Transistor (Copy) |
| نوع | Darlington BJT |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 100 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 5 A |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 2000 mW |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 65 W |
| حداقل بهره | 1000 |
| حداکثر بهره | 1000 |
| پکیج | TO-220 |
| پارت نامبر | TIP122 |
| طول | 10.67 mm |
| عرض | 4.83 mm |
| ارتفاع | 16.51 mm |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









