تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک صالح | 1,700,000 |
| 25 | روبوایکیو | 1,830,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,840,000 | 1,830,000 | 1,810,000 | 1,800,000 | 1,780,000 | 1,770,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 1,700,000 | 1,620,000 | 1,620,000 | 1,620,000 | 1,620,000 | 1,620,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۴/۵۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | TIP142 NPN Darlington Power Transistor |
| نوع | Darlington BJT |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 100 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 10 A |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 125 W |
| حداقل بهره | 500 |
| حداکثر بهره | 1000 |
| پکیج | TO-247 |
| پارت نامبر | TIP142 |
| طول | 15.75 mm |
| عرض | 5.15 mm |
| ارتفاع | 20.15 mm |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














