شناسه 0305529
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 558,000 |
| 50 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 519,000 |
| 100 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 507,000 |
| 300 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 506,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 558,000 | 556,000 | 555,000 | 555,000 | 554,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 3 | 740,000 | 519,000 | 507,000 | 506,000 | 501,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۲/۵۳۳۳۳۳۳۳۳ گرم |
| عنوان انگلیسی | IRFZ24N N‑Channel Power MOSFET |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ درین-سورس | 55 V |
| حداکثر جریان درین | 17 A |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | 20 V |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 45 W |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220C |
| پارت نامبر | IRFZ24N |
| طول | 9.8 mm |
| عرض | 2.7 mm |
| ارتفاع | 28.3 mm |
| حداکثر دمای کاری | 150 °C |
توضیحات محصول
این ماسفت از نوع N Channel با جریان حداکثر 17 آمپر و ولتاژ 55 ولت می باشد که در اینورترها، منابع تغذیه سوئیچینگ و کنترل دستگاه ها کاربرد دارد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








