شناسه 0305544
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 170,000 |
| 100 | روبوایکیو | 169,000 |
| 500 | سامان الکترونیک | 164,000 |
| 1,000 | سامان الکترونیک | 161,000 |
| 5,000 | سامان الکترونیک | 157,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ۱۰۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 170,000 | 169,000 | 164,000 | 163,000 | 162,000 | 161,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| سامان الکترونیک | 3 | 170,000 | 170,000 | 164,000 | 161,000 | 157,000 | 157,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۱۲ گرم |
| عنوان انگلیسی | IRLML2803 N‑Channel Power MOSFET (SMD) |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ درین-سورس | 30 V |
| حداکثر جریان درین | 1.2 A |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | 20 V |
| حداکثر توان اتلافی در Ta=25ᵒC | 540 mW |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | SOT-23-8 |
| پارت نامبر | IRLML2803TRPBF |
| زمان صعود | 4 ns |
| زمان نزول | 1.7 ns |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














