شناسه 0305597
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 100 | روبوایکیو | 6,460 |
| 500 | فیدار الکترونیک | 14,500 |
| 1,000 | فیدار الکترونیک | 13,900 |
| 5,000 | فیدار الکترونیک | 13,600 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ۵۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 8,110 | 6,460 | 6,210 | 6,070 | 6,040 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فیدار الکترونیک | 3 | 21,100 | 15,500 | 14,500 | 13,900 | 13,600 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | SS8550 PNP SMD Transistor |
| نوع | general purpose |
| نوع پلاریته | PNP |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | -25 V |
| حداکثر جریان کلکتور | -1.5 A |
| حداقل بهره | 120 |
| حداکثر بهره | 400 |
| پکیج | SOT-23-3 |
| پارت نامبر | SS8550 |
| کد SMD | Y2 |
| محدوده دمای کاری | -55~150 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند













