تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک سنتر | 350,000 |
| 50 | الکترونیک سنتر | 348,000 |
| 300 | تکنوجو | 360,000 |
| 500 | تکنوجو | 355,000 |
| 1,000 | تکنوجو | 348,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| تکنوجو | 3 | 379,000 | 367,000 | 361,000 | 360,000 | 355,000 | 348,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| ویهان | 3 | 603,000 | 569,000 | 556,000 | 555,000 | 554,000 | 549,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 350,000 | 348,000 | 348,000 | 348,000 | 348,000 | 348,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۸۱ گرم |
| پارت نامبر | ULN2003AN |
| حداکثر جریان کلکتور | 500 mA |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 50 V |
| نوع پلاریته | NPN |
| پکیج | DIP-16 |
| نوع | Darlington BJT |
| عنوان انگلیسی | ULN2003AN Darlington Driver Array IC |
| محدوده دمای کاری | -20~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند


















