شناسه 0305636
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | سامان الکترونیک | 301,000 |
| 50 | سامان الکترونیک | 287,000 |
| 100 | سامان الکترونیک | 284,000 |
| 300 | سامان الکترونیک | 280,000 |
| 500 | سامان الکترونیک | 274,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سامان الکترونیک | 3 | 301,000 | 287,000 | 284,000 | 280,000 | 274,000 | 268,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| فوتپرینت | دانلود |
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۰۷ گرم |
| عنوان انگلیسی | FJP13009 NPN Power Transistor (Copy) |
| نوع | POWER BJT |
| نوع پلاریته | NPN |
| حداکثر ولتاژ کلکتور-امیتر | 400 V |
| حداکثر جریان کلکتور | 12 A |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 100 W |
| حداقل بهره | 6 |
| حداکثر بهره | 30 |
| زمان نزول | 0.7 µs |
| پکیج | TO-220 |
| پارت نامبر | FJP13009H2TU |
| محدوده دمای کاری | -65~150 °C |
| اصالت | کپی |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند














