تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,300,000 | 1,290,000 | 1,280,000 | 1,270,000 | 1,260,000 | 1,250,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکتروسهیل | 2 | 1,450,000 | 1,430,000 | 1,420,000 | 1,420,000 | 1,420,000 | 1,420,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| فراگ | 6 | 1,340,000 | 1,270,000 | 1,230,000 | 1,190,000 | 1,190,000 | 1,180,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۷ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 2,700,000 | 2,680,000 | 2,680,000 | 2,680,000 | 2,680,000 | 2,680,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱ گرم |
| عنوان انگلیسی | IRFB4110 N‑Channel Power MOSFET |
| نوع پلاریته | N-Channel |
| حداکثر ولتاژ درین-سورس | 100 V |
| حداکثر جریان درین | 180 A |
| حداکثر ولتاژ گیت-سورس | 20 V |
| حداکثر توان اتلافی در Tc=25ᵒC | 370 W |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220 |
| پارت نامبر | IRFB4110 |
| زمان صعود | 67 ns |
| زمان نزول | 88 ns |
| محدوده دمای کاری | -55~175 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












