شناسه 0306151
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 397,000 | 393,000 | 392,000 | 384,000 | 383,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک صالح | 1 | 743,000 | 729,000 | 729,000 | 729,000 | 729,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۲ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۲/۰۴ گرم |
| پارت نامبر | LM2575T-12 |
| تعداد پایه | 5 |
| پکیج | TO-220 |
| نوع خروجی | Fixed |
| تعداد خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Switching Voltage Regulators |
| نوع توپولوژی | Step down/ Step up (Buck/ Buck Boost) |
| فرکانس سوئیچینگ | 52 kHz |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | LM2575T 12V Switching Regulator (Copy) |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداکثر فرکانس سوئیچینگ | 58 kHz |
| محدوده ولتاژ ورودی | 4~40 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 11.52~12.48 V |
| حداکثر جریان خروجی | 1 A |
| اصالت | کپی |
توضیحات محصول
رگولاتور LM2575T-12 قطعه ای جهت کاهش و تثبیت ولتاژ می باشد. این آی سی میتواند با ولتاژ ورودی تا 40 ولت، در خروجی ولتاژ تثبیت شده 12 ولت ارائه دهد.
برای شناسایی پایه ها به تصویر زیر توجه نمایید:

برای تهیه این کالا با کیفیت بالاتر، اینجا کلیک کنید. برای دریافت راهنمای شناخت و انتخاب قطعات، اینجا کلیک کنید.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







