شناسه 0306249
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | پارسیان الکترونیک | 350,000 |
| 100 | مگا الکترونیک | 484,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| نویز الکترونیک | 3 | 530,000 | 530,000 | 530,000 | 530,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکترومود | 2 | 701,000 | 687,000 | 665,000 | 665,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| مگا الکترونیک | 2 | 495,000 | 484,000 | 484,000 | 484,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک سنتر | 1 | 488,000 | 480,000 | 480,000 | 480,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| پارسیان الکترونیک | 7 | 350,000 | 350,000 | 350,000 | 350,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱/۸ گرم |
| پارت نامبر | L7805CV |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-220 |
| نوع خروجی | Fixed |
| تعداد خروجی | 1 |
| نوع رگولاتور و کنترل کننده | Linear Voltage Regulators |
| نوع پلاریته | Positive |
| قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی | ندارد |
| عنوان انگلیسی | L7805CV – Linear Voltage Regulator – 5V – TO-220 |
| محدوده دمای کاری | -40~125 °C |
| حداکثر ولتاژ ورودی | 35 V |
| محدوده ولتاژ خروجی | 4.9~5.2 V |
| حداکثر جریان خروجی | 1 A |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند












