| مدل | BT138-600E |
| پکیج | TO-220AB |
| پیک توان گیت | 5 W |
| تعداد پایه | 3 |
| جریان موثر حالت وصل | 12 A |
| حداکثر ولتاژ تریگر گیت | 1 V |
| ولتاژ حالت قطع | 600 V |
| عنوان انگلیسی | TRIAC BT138-600E |
| محدوده دمای کاری | -40~150 °C |
| محدوده جریان تریگر گیت | 2.5~25 mA |