شناسه 0308012
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | الکترونیک یاران | 1,300,000 |
| 25 | الکترونیک یاران | 1,280,000 |
| 100 | الکترونیک یاران | 1,250,000 |
| 500 | الکترونیک یاران | 1,210,000 |
| 1,000 | الکترونیک یاران | 1,190,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,330,000 | 1,320,000 | 1,300,000 | 1,290,000 | 1,280,000 | 1,270,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| الکترونیک یاران | 3 | 1,300,000 | 1,280,000 | 1,250,000 | 1,250,000 | 1,210,000 | 1,190,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتا شیت | دانلود |
| وزن | ۱۱/۱۷ گرم |
| نوع رله | میلون بلند |
| پارت نامبر | HJR-21FF-S-Z |
| تعداد کنتاکت | 1 |
| ولتاژ بوبین | 12 V |
| ولتاژ AC سوئیچینگ | 240 VAC |
| جریان AC سوئیچینگ | 12 A |
| فرم کنتاکت | Normally Open / Normally Close |
| تعداد پایه | 5 |
| جنس کنتاکت | Silver Alloy |
| طول | 20.3 mm |
| عرض | 16.6 mm |
| ارتفاع | 20.2 mm |
| عنوان انگلیسی | TIANBO 12V 12A Power Relay |
| محدوده دمای کاری | -40~70 °C |
توضیحات محصول
رله میلون 12 ولت 12 آمپر تک کنتاکت 5 پین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند






























