شناسه 0308025
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | مشهد الکترونیک | 2,850,000 |
| 25 | مشهد الکترونیک | 2,810,000 |
| 50 | مشهد الکترونیک | 2,770,000 |
| 100 | مشهد الکترونیک | 2,740,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مشهد الکترونیک | 3 | 2,850,000 | 2,810,000 | 2,770,000 | 2,740,000 | 2,740,000 | 2,710,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| الکتروسهیل | 2 | 4,170,000 | 4,150,000 | 4,150,000 | 4,140,000 | 4,140,000 | 4,140,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر | |
| الکترونیک صالح | 1 | 5,460,000 | 5,330,000 | 5,220,000 | 5,220,000 | 5,220,000 | 5,220,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| datasheet | دانلود |
| وزن | ۱۸/۱۵ گرم |
| نوع رله | شیشه ای |
| جریان بوبین | 21.8 mA |
| عنوان انگلیسی | 24V 5A DPDT Glass Relay |
| ارتفاع | 13 mm |
| عرض | 25.5 mm |
| طول | 29 mm |
| تعداد پایه | 8 |
| فرم کنتاکت | Normally Open / Normally Close |
| مقاومت بوبین | 1100 Ω |
| پارت نامبر | G2R-2-24VDC-OMRON |
| جریان DC سوئیچینگ | 5 A |
| جریان AC سوئیچینگ | 5 A |
| ولتاژ DC سوئیچینگ | 30 V |
| ولتاژ AC سوئیچینگ | 250 VAC |
| ولتاژ بوبین | 24 V |
| تعداد کنتاکت | 1 |
| محدوده دمای کاری | -40~70 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
























