دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | سامان الکترونیک | 1,290,000 |
| 50 | سامان الکترونیک | 1,280,000 |
| 100 | سامان الکترونیک | 1,270,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| سامان الکترونیک | 2 | 1,290,000 | 1,280,000 | 1,270,000 | 1,270,000 | 1,270,000 | 1,270,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۱۰/۹۵ گرم |
| نوع رله | میلون بلند |
| تعداد کنتاکت | 1 |
| ولتاژ بوبین | 12 V |
| ولتاژ AC سوئیچینگ | 240 VAC |
| ولتاژ DC سوئیچینگ | 28 V |
| جریان AC سوئیچینگ | 10 A |
| جریان DC سوئیچینگ | 15 A |
| مقاومت بوبین | 12 Ω |
| فرم کنتاکت | Normally Open / Normally Close |
| تعداد پایه | 5 |
| طول | 19 mm |
| عرض | 15 mm |
| ارتفاع | 20 mm |
| عنوان انگلیسی | 12V 10A High Profile Relay |
توضیحات محصول
توضیحات:
رله یک سوئیچ الکترونیکی است که تحت کنترل سایر مدارات الکترونیکی باز و بسته می شود. در اصل سوئیچ با یک آهنربای مغناطیسی برای باز و بسته کردن یک یا چند اتصال عمل می کند. این وسیله توسط "جوزف هنری" (Joseph Henry) در سال 1835 اختراع شد.این رله برای قطع یا وصل کردن حداکثر تا ولتاژ 250 ولت AC تا جریان 10 آمپر مناسب است و برای این کار باید ولتاژ 12 ولت DC به بوبین آن اعمال شود .
کنتاکتهای این رله مطابق شکل زیر می باشد .در حالت نرمال یکی از کنتاکتها باز و دیگری بسته است که بعد از تحریک موقعیت کنتاکتها عوض میشود.

کالاهای مشابه

رله 12 ولت تک کنتاکت 7 آمپر
رله پاور
با امکان تامین

رله 24 ولت تک کنتاکت 10 آمپر شیشه ای MEISHUO
رله پاور
با امکان تامین

ماژول رله 12 ولت 1 کانال Active Low
ماژول رله
با امکان تامین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد













