شناسه 0308117
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| رهام | 3 | 2,890,000 | 2,850,000 | 2,840,000 | 2,830,000 | 2,810,000 | 2,780,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۱۲ گرم |
| نوع رله | کتابی |
| پارت نامبر | G2RL-1-DC24 |
| تعداد کنتاکت | 1 |
| ولتاژ بوبین | 24 V |
| ولتاژ AC سوئیچینگ | 250 VAC |
| جریان AC سوئیچینگ | 12 A |
| جریان DC سوئیچینگ | 12 A |
| فرم کنتاکت | Normally Open / Normally Close |
| تعداد پایه | 5 |
| جنس کنتاکت | Ag-alloy |
| طول | 29 mm |
| عرض | 12.7 mm |
| ارتفاع | 15.7 mm |
| عنوان انگلیسی | OMRON 24V 12A 5‑Pin Power Relay |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند















