شناسه 0309039
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | جور الکترونیک | 815,000 |
| 50 | جور الکترونیک | 806,000 |
| 100 | جور الکترونیک | 795,000 |
| 300 | جور الکترونیک | 786,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 855,000 | 845,000 | 835,000 | 825,000 | 805,000 | 639,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| جور الکترونیک | 3 | 815,000 | 806,000 | 795,000 | 786,000 | 778,000 | 761,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر | |
| سپنتا | 3 | 1,050,000 | 1,050,000 | 1,040,000 | 1,040,000 | 1,040,000 | 1,040,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۲۴ گرم |
| پارت نامبر | LM385BLP-1-2 |
| تعداد پایه | 3 |
| پکیج | TO-92 |
| ولتاژ مرجع | 1.235 V |
| تلرانس ولتاژ مرجع | 20 mV |
| عنوان انگلیسی | LM385-1.2 Voltage Reference IC |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
| محدوده ولتاژ خروجی | 1.223~1.247 V |
توضیحات محصول
آی سی LM385B 1.2 یک آی سی تولید ولتاژ مرجع 1.2 ولت می باشد.

خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








