شناسه 0309089
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۲۵+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 1,060,000 | 1,050,000 | 1,040,000 | 1,030,000 | 1,020,000 | 1,010,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت LM747 | دانلود |
| وزن | ۱/۵۳ گرم |
| نوع | Dual Operational Amplifier |
| CMRR | 90 dB |
| حداکثر ولتاژ تغذیه | ±18 V |
| حداکثر جریان مصرفی | 2.8 mA |
| عنوان انگلیسی | LM747CN Dual Operational Amplifier |
| ارتفاع | 3.56 mm |
| عرض | 6.6 mm |
| طول | 19.56 mm |
| Slew Rate | 0.5 V/us |
| تعداد تقویت کننده | 2 |
| جریان بایاس ورودی | 80 nA |
| حداکثر توان مصرفی | 100 mW |
| حداکثر توان اتلافی | 800 mW |
| حداکثر آفست ورودی | 6 mV |
| تعداد پایه | 14 |
| پکیج | DIP14 |
| محدوده دمای کاری | 0~70 °C |
توضیحات محصول
آی سی LM747 یک آپ امپ شامل دو تقویت کننده عمومی در یک پکیج پلاستیکی 14 پایه می باشد.این تراشه پر مصرف دارای حفاظت خروجی در مقابل اتصال کوتاه می باشد. 
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند







