شناسه 0310070
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
بهترین فروشندگان براساس قیمت تعدادی
| 1 | روبوایکیو | 128,000 |
| 50 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 121,000 |
| 100 | فهیم الکترونیک خاورمیانه | 118,000 |
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 128,000 | 126,000 | 125,000 | 124,000 | 124,000 | سلامت فیزیکی کالا | |
| فهیم الکترونیک خاورمیانه | 2 | 129,000 | 121,000 | 118,000 | 117,000 | 116,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۳ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۰/۶۸ گرم |
| طول | 13 mm |
| عرض | 3.5 mm |
| ارتفاع | 4 mm |
| پکیج | HC-49SM |
| فرمت پایه | SMD |
| فاصله پایه ها | 4.5 mm |
| تعداد پایه | 2 |
| فرکانس | 6 MHz |
| عنوان انگلیسی | 6 MHz SMD Crystal |
توضیحات محصول
توضیحات :
یکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات در صنعت الکترونیک ، کریستال های کوارتز است.وظیفه این قطعه نگهداشتن فرکانس مدارات نوسان ساز ، روی یک فرکانس خاص می باشد و این به دلیل خاصیت پیزو الکتریکی کانی سازنده این قطعه یعنی کوارتز (Silicon Oxide ) است.
این قطعه ، مهمترین المان در صنعت مخابرات می باشد چرا که فقط به واسطه آن میتوان مدارهای فرستنده بسیار با ثبات ساخت. علاوه بر کاربرد کریستال در مخابرات ، این قطعه در ساخت ساعت های بسیار دقیق ونیز صنعت میکرو کنترلر و کامپیوتر کاربرد زیادی دارد.
این محصول یک کریستال SMD با فرکانس 6 مگاهرتز می باشد.
یکی از مهمترین و پرکاربردترین قطعات در صنعت الکترونیک ، کریستال های کوارتز است.وظیفه این قطعه نگهداشتن فرکانس مدارات نوسان ساز ، روی یک فرکانس خاص می باشد و این به دلیل خاصیت پیزو الکتریکی کانی سازنده این قطعه یعنی کوارتز (Silicon Oxide ) است.
این قطعه ، مهمترین المان در صنعت مخابرات می باشد چرا که فقط به واسطه آن میتوان مدارهای فرستنده بسیار با ثبات ساخت. علاوه بر کاربرد کریستال در مخابرات ، این قطعه در ساخت ساعت های بسیار دقیق ونیز صنعت میکرو کنترلر و کامپیوتر کاربرد زیادی دارد.
این محصول یک کریستال SMD با فرکانس 6 مگاهرتز می باشد.
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند








