شناسه 0310103
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۱۰۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 145,000 | 143,000 | 142,000 | 140,000 | 138,000 | 136,000 | سلامت فیزیکی و فنی کالا | |
| سپنتا | 3 | 156,000 | 142,000 | 136,000 | 135,000 | 135,000 | 133,000 | سلامت فیزیکی کالا ارسال از روبوایکیو ۴ روز کاری دیگر |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| دیتاشیت | دانلود |
| وزن | ۰/۰۵ گرم |
| طول | 3.2 mm |
| عرض | 1.5 mm |
| فرمت پایه | SMD |
| فاصله پایه ها | 2.5 mm |
| تلرانس فرکانس | 20 ppm |
| ESR | 70 kΩ |
| ظرفیت بار خازنی | 12.5 pF |
| تعداد پایه | 2 |
| فرکانس | 32.768 kHz |
| عنوان انگلیسی | 32.768 kHz SMD Crystal 3.2×1.5 mm |
| محدوده دمای کاری | -40~85 °C |
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند









