دستهبندی کالاها
بدون نتیجه
- نیمه هادی
- المان پسیو
- ابزارآلات و تجهیزات
- الکترومکانیکال
- رباتیک
- تغذیه، توان و قدرت
- کانکتور
-
سنسور
-
ماژول و برد توسعه سنسور
- سایر ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول سنسور اثر انگشت
- ماژول سنسور تشخیص حرکت و PIR
- ماژول سنسور جریان
- ماژول سنسور حرکت و موقعیت
- ماژول سنسور دما و رطوبت
- ماژول سنسور فشار
- ماژول سنسور گاز
- ماژول سنسور لمسی
- ماژول سنسور مغناطیسی
- ماژول سنسور نوری
- ماژول فاصله سنج
- ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز
- ماژول قطب نما و زاویه سنج
- سنسور صوتی و میکروفون
-
ماژول و برد توسعه سنسور
-
روشنایی، نمایشگر و LED
- بر اساس کاربرد
- کنترلر و درایور LED
- رفلکتور ال ای دی
- روشنایی
- دیود LED
- لنز ال ای دی مجتمع
- نمایشگر
- لنز ال ای دی تکی
- برد ال ای دی DOB
- برد ال ای دی COB
- برد ال ای دی SMD
- آمپلی فایر ال ای دی
- سنسور ال ای دی
- باکس درایور ال ای دی
- درایور ال ای دی ضد آب
- درایور بردی جریان ثابت ایزوله و غیر ایزوله
- ال ای دی نواری لاینر
- ریموت ال ای دی
- دیمر شدت نور و دمای رنگ
- تستر هدلایت
- تستر ال ای دی
- ال ای دی لاس وگاسی
- ال ای دی بلوکی
- نواری دیجیتال
- کنترلر دیجیتال
- LED نواری و شاخه ای و نئون فلکسی
- لنز و پایه LED
-
ماژول و ابزار توسعه
- پروگرامر، دیباگر و شبیه ساز
-
ماژول
- سایر ماژول های کاربردی
- بخار سرد و پیزوالکتریک
- تگ و ماژول RFID
- ماژول LED
- ماژول حافظه
- ماژول درایور و کنترلر موتور
- ماژول دوربین
- ماژول رابط
- ماژول رله
- ماژول شبکه و اترنت
- ماژول فرستنده/گیرنده RF
- ماژول مبدل داده
- ماژول منطقی برنامه پذیر
- ماژول نمایشگر
- ماژول و برد توسعه سنسور
- ماژول و کیت توسعه میکروکنترلر و پردازنده
- سیم و کابل
- تجهیزات نمونه سازی و ساخت
- کیت و منابع آموزشی
- اپتوالکتریک
- تجهیزات حرارتی
- حفاظت از مدار
- اتوماسیون و برق صنعتی و ساختمان
شناسه 0310115
تصویر ممکن است تفاوتهای جزیی با کالای اصلی داشته باشد. اما این تفاوتها تاثیری بر عملکرد و کارایی آن ندارند.
| نام فروشنده داخلی | ۱+ عدد | ۵۰+ عدد | ۳۰۰+ عدد | ۵۰۰+ عدد | ۱۰۰۰+ عدد | ویژگیها | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| روبوایکیو | 0 | 552,000 | 534,000 | 532,000 | 529,000 | 526,000 | سلامت فیزیکی کالا |
مستندات فنی
| عنوان | مقدار |
|---|---|
| وزن | ۳۲/۶۷ گرم |
| نوع درایور | درایور LED |
| حداقل توان خروجی | 7 W |
| حداکثر توان خروجی | 10 W |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| طول | 64.4 mm |
| عرض | 43.2 mm |
| ارتفاع | 64 mm |
| عنوان انگلیسی | Damtek 7–10W LED Driver |
| محدوده ولتاژ ورودی | 85~265 VAC |
| محدوده ولتاژ خروجی | 46~64 VDC |
| حداکثر جریان خروجی | 150 mA |
| محدوده دمای کاری | 0~85 °C |
کالاهای مشابه

درایور ال ای دی 20 وات
درایور LED
با امکان تامین

درایور ال ای دی 7-4 وات 300 میلی آمپر
درایور LED
با امکان تامین

درایور ال ای دی 13W-21W
درایور LED
با امکان تامین

درایور ال ای دی 18W-36W
درایور LED
با امکان تامین
خریداران این کالا
موارد زیر را هم خریدهاند

سیم 0.5 افشان با روکش نسوز سیلیکونی قرمز
سیم چند رشته
با امکان تامین

پک سنسور تشخیص حرکت PIR ( سنسور سقفی )
سنسور تشخیص حرکت و PIR
با امکان تامین

سنسور حرکتی سقفی روکار اسپیک مدل SPS01
سنسور تشخیص حرکت و PIR
با امکان تامین

سیم نسوز سیلیکونی مشکی سایز 0.5
سیم تک رشته
با امکان تامین
با ثبت درخواست تا ۲ ساعت کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد شد
با دریافت نمونه میتوانید با اطمینان خاطر از کیفیت کالا، سفارش خود را ثبت کنید. درصورت دریافت نمونه، گارانتی "تضمین تطابق با نمونه" برای سفارش شما فعال خواهد شد.
با زدن روی دکمه تایید، سفارش شما ثبت و تا ۱ روز کاری آینده با شما تماس گرفته خواهد







